Wiosenne atrakcje z Myszką Miki

Wraz ze zbliżającym się nadejściem wiosny przygotowaliśmy dla was specjalne pakiety animacyjne na komunie oraz wesela. Animacje z czarodziejską Myszką Miki.
Jeśli planujesz wydarzenie w nieziemskim, bajkowym stylu nasza żywa maskotka Myszki Miki idealnie sprawdzi się jako sympatyczny gość. Pamiętaj o zaproszeniu Mikiego wraz z jego partnerką Mini. 🙂

 

Dodatkowo Myszka Miki może wziąć udział w akcji promocyjno-reklamowej podejmując takie działania jak roznoszenie ulotek i innych materiałów reklamujących Twoją firmę! Żywe postaci z bajek są wspaniałym sposobem na przyciągnięcie uwagi! Z racji, że są zawsze uśmiechnięte, bajecznie kolorowe wzbudzają sympatię i radość u każdego człowieka 🙂 Nasza Myszka Miki świetnie tańczy i zaprezentuje układy taneczne dla Twoich gości. Zapraszamy do kontaktu w sprawie ustalenia szczegółów.

One thought on “Wiosenne atrakcje z Myszką Miki

Comments are closed.

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.