Animacje na urodzinki

Urodzinki dla chłopczyka i dziewczynki. Oferujemy organizację urodzinek w Olsztynie oraz na terenie całego województwa. Posiadamy ekipę doświadczonych animatorów, do dyspozycji mamy następującą tematykę:

Jestem księżniczką (Przyjęcie urodzinowe stworzone z myślą o dziewczynkach, które uwielbiają bajki o królewnach. Urządzimy prawdziwy bal na zamku, stworzymy królewskie korony i sprawdzimy, czy książę wybawi księżniczkę z opresji.)

Na hawajskiej plaży (Na hawajskiej plaży spotkamy się z Lilo, zrobimy biżuterię, nauczymy się tańca hula i nie tylko. Poszukamy zaginionych skarbów).

Piraci (Przyjęcie urodzinowe jest skierowane dla dzieci, które uwielbiają przygody i podróże. Przebierzemy się w piratów, będziemy żeglować podczas sztormu, poszukamy ukrytego skarbu i urządzimy balonową bitwę.

Wyprawa statkiem kosmicznym (Zbudujemy własne pojazdy kosmiczne, którymi będziemy zwiedzać planety układu słonecznego. A na koniec polecimy na spotkanie z pozaziemskimi stworzeniami).

Olimpiada sportowa (Przyjęcie urodzinowe polecane jest polecane dla wszystkich dzieci lubiących sport i wyzwania. Na początku zrobimy rozgrzewkę. Później będą konkurencje, biegi, skoki, rzuty, gry zespołowe. A na koniec będą nagrody).

Szkoła modelek (Każda przyszła modelka powinna nauczyć się jak zrobić profesjonalny makijaż. Przygotujemy idealne stroje od najlepszych projektantów i zorganizujemy profesjonalny pokaz mody).

Dziki zachód (Przyjęcie skierowane dla dzieci lubiących jeździć na koniach, rzucać lassem i polować na bizony).

Klub przyjaciół Myszki Miki (Przyjęcie urodzinowe polecane jest dla najmłodszych, czeka was niezwykła misja zbierania różnokolorowych przedmiotów, zabawy plastyczne oraz ekspedycja w celu poszukiwania ukrytego skarbu).

Sezamkowe urodzinki (Bohaterowie z ulicy Sezamkowej przeniosą dzieci w świat zabaw poprzez edukację. Zabawy sensoryczne, poszukiwanie skarbów w pudle rozmaitości i wiele innych).

Jeśli organizujesz urodziny dziecka i potrzebujesz pomocy w zorganizowaniu zabaw i atrakcji dla dzieci w Olsztynie lub na terenie województwa warmińsko-mazursiego to zapraszamy do kontaktu, chętnie udzielimy wszystkich informacji. Pamiętaj, że przy grupach dzieci powyżej 15 osób niezbędna będzie pomoc i wsparcie więcej niż jednego animatora czasu wolnego.

Wyślij zapytanie
a my prześlemy Ci więcej informacji na maila.

Wycena każdego zlecenia jest indywidualna w zależności od godzin pracy, liczby dzieci oraz dodatkowych wymagań.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.