Wynajem Św. Mikołaja, Śnieżynek i Reniferów Olsztyn

ŚWIĘTY MIKOŁAJ, MIKOŁAJKI, ŚNIEŻYNKI i ELFY OLSZTYN
i całe woj. warmińsko-mazurskie
Świąteczna załoga w Olsztynie! Św. Mikołaj, śnieżynki i elfy zapraszają do zabawy!
Nie ma Świąt bez Mikołaja – wiedzą o tym wszystkie dzieci! Nie zawiedź ich zatem i zaproś do nich wyjątkowych gości! Św. Mikołaj wraz z wesołym zastępem śnieżynek i elfów są już gotowi, by wywoływać uśmiechy na buziach dzieci z całego Olsztyna, a także innych miast, miasteczek i wiosek województwa warmińsko-mazurskiego.
W tym wyjątkowym roku Mikołaj jest również zwarty i gotowy na wizyty online. Mikołaj może zadzwonić do dzieci ze specjalnie zaaranżowanego pokoju Mikołaja w swoim domu w Laponii, opowiedzieć im co robi na co dzień, jak został Świętym oraz wyjawić… gdzie pozostawił dla nich prezenty 🙂. Każda wizyta zarówno ta na “żywo” jak i ta internetowa poprzedzona jest wywiadem z rodzicami, dzięki temu każde spotkanie jest wyjątkowe o indywidualnie przygotowane tak aby Państwa dzieci poczuły się wyjątkowe oraz miały niesamowite wspomnienia.
Zapraszamy do umawiania indywidualnych wizyt jak i tych online lub telefonicznych.

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.