Animacje na chrzciny


Animacje Sezamkowe na chrzcinach to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie dla naszych pociech. Wystarczy określić nam miejsce zabaw, a my już zorganizujemy całą resztę. Rozpoczynamy od malowania twarzy, poprzez rozgrzewkę i zabawy, konkursy, łamigłówki, zgadywanki-zabawianki, warsztaty plastyczne, olimpiadę sportową oraz wiele innych.

Posiadamy wiele rekwizytów do zabaw. Dodatkowo posiadamy żywe maskotki Myszkę Miki, Bałwanka Olafa oraz inne przebania, w których animatorzy zabawiają uczestinków wydarzenia. Dodatkowo organizujemy kącik dla najmłodszych gości oraz dmuchańce. Wynajem animatora to rewelacyjne rozwiązanie na Chrzciny z udziałem dzieci w takich lokalizacjach jak hotele, zajazdy, restauracje, bawialnie, kawiarnie czy we własnym domu jak i w plenerze.

Pamiętaj, że przy grupach dzieci powyżej 15 osób niezbędna będzie pomoc i wsparcie więcej niż jednego animatora czasu wolnego.

Wyślij zapytanie
a my prześlemy Ci więcej informacji na maila.

Wycena każdego zlecenia jest indywidualna w zależności od godzin pracy, liczby dzieci oraz dodatkowych wymagań.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.